.

.

Машки Кошули Секојдневен Стилски Со Цврста Качулка Врв Тркалезен Врат Лабава Блуза Со Кратки Ракави Врвна Елегантна Кошула ГРАФИЧКИ Y2K

Машки Кошули Секојдневен Стилски Со Цврста Качулка Врв Тркалезен Врат Лабава Блуза Со Кратки Ракави Врвна Елегантна Кошула ГРАФИЧКИ

Оценки на купувачот:

DEN 511.84
Од стоката
Во магацинот

Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : краток ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Линија Содржина На Сув Пакет : 1 табела со големи димензии : . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 22см/8.66" Должина : 71см/27.95"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108см/42.52" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 112cm/44.09" рамо : 49cm/19.29" ракав : 24cm/9.45" ДОЛЖИНА : 73 CM/28.74"големина : xxl сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 116cm/45.67" рамо : 50см/19.69" ракав : 25см/9.84" должина : 74см/29.13"големина : хххл Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 120см/47.24" РАМО : 51СМ/20.08" Ракав : 26см/10.24" Должина : 75см/29.53" материјал : изработен е од полиестер кој е удобен и ДИШЕ, ДОВОЛНО ИЗДРЖЛИВ за ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Копче Меѓуножје Повик Копче Надолу Кошула. Услуга : Нашите Врвови Користат Мека И Удобна Ткаенина Ние Ќе Ви Донесеме Пријатно Искуство И Гарантна Услуга Женски Блузи Блузи Трико Кошула Мажи. Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.лесна Мека Ткаенина За Удобно Искуство, лесна За Носење, Без Брчки Одлични За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Изработен е Од Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење Машки Машки Божиќни Маици Со Долги Ракави. Стил На Дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Мажи Со Цврста Качулка Врвна Кошула Со Тркалезен Врат Кошула Со Широк Краток Ракав Модна Секојдневна Блуза Врвна Елегантна Кошула Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Боди Со Ракави Со Цветни Ракави. Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима. Трико Боди Мажи копчето надолу. Бели Поло Маици За Мажи. Кошули За Мажи Графички Маици Дозвола.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата