.

.

enquiret Макси Фустан V Вратот Летна Облека Лента Макси Фустан V Без Ракави Лабав Фустан Виолетова С

enquiret Макси Фустан V Вратот Летна Облека Лента Макси Фустан V Без Ракави Лабав Фустан Виолетова С

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Опис : женскиот фустан е дизајн печатен во ленти, секојдневен и стилски за носење.Лабавиот фустан е без ракави и v дизајн на вратот, правејќи да изгледате многу слатко и секси.Женскиот фустан може да ја покаже вашата секси фигура, која е многу погодна за летно носење.Фустанот без ракави е одлична изработка, изработен од врвен удобен млечен свилен материјал.Женскиот секојдневен фустан е мек, дише и кул, погоден за многу прилики.Спецификација : Ракав : без ракави.Вратот : v вратот.Боја : розова, портокалова, виолетова, зелена.Материјал : млеко свила.Големина : С : биста : 86-94см, должина : 129см.М : биста : 90-100см, должина : 130см.Л : биста : 94-104см, должина : 131см.XL : биста : 100-106cm, должина : 132cm.ХХЛ : биста : 108-116см, должина : 133см.Стандардна Големина На Женски Фустан : Меѓународна Американска БИСТА НА ЕУ(см) Половината(см) Рамо(см) ХХХ 0 30-32 74-76 58-60 34ХХС 0 32-34 76-78 60-62 35ХС 2 34 78-81 62-66 36С 4-6 34-36 82-85 67-70 38М 8-10 38-40 86-89 71-74 40 L 12-14 42 90-93 75-79 42xl 16-18 44 94-97 80-84 44 XXL 20-22 46 98-102 85-89 45 NOTE : МОЖЕ ДА ИМА МАЛКУ НАРУШУВАЊА НА БОЈАТА ПОРАДИ РАЗЛИЧНИТЕ РЕЗОЛУЦИИ НА КОМПЈУТЕРОТ.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1 х женски фустан. Женскиот фустан е дизајн печатен во ленти, секојдневен и стилски за носење. Лабавиот фустан е без ракави и v дизајн на вратот, правејќи да изгледате многу слатко и секси. Женскиот фустан може да ја покаже вашата секси фигура, која е многу погодна за летно носење. Фустанот без ракави е одлична изработка, изработен од врвен удобен млечен свилен материјал. Женскиот секојдневен фустан е мек, дише и кул, погоден за многу прилики.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата