.

.

Женски Фустан Мода Секојдневни Фустани Секојдневно Носење Опуштена Еднобојна Фит Памук Краток Ракав V Вратот Женски Сарафан Лејди Бич Елегантна Женска Облека Сти?

Женски Фустан Мода Секојдневни Фустани Секојдневно Носење Опуштена Еднобојна Фит Памук Краток Ракав V Вратот Женски Сарафан

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 10см/3.94" Должина : 98см/38.58" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 11см/4.33" Должина : 99см/38.98" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 106СМ/41.73" ракав : 12см/4.72" должина : 100см/39.37" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 13см/5.12" должина : 101см/39.76" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 114см/44.88" ракав : 14см/5.51" должина : 102см/40.16" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 118СМ/46.46" ракав : 15см/5.91" должина : 103см/40.55" големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 122см/48.03" ракав : 16см/6.30" должина : 104см/40.94" големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 биста : 126СМ/49.61" ракав : 17см/6.69" должина : 105см/41.34" женските фустани може да БИДАТ фустани нагоре ИЛИ Надолу ЗАВИСИ ОД ПРИЛИКИТЕ : ОДЛИЧНО ЗА СЕКОЈДНЕВЕН изглед, ОДМОР, ДРУЖЕЊЕ, ОДМОР, викенд, забава за скара, плажа ако комбинирајте го овој Мек Лелеав Фустан Со Патики или станови Во текот на Денот; ако за свечени места, како што се деловна работа, Забава, СВАДБА, ГОСТИН НА СВАДБА, МАТУРСКА ВЕЧЕР, Предавање Облека што можете Со сандали со прерамки И нежен накит Нов моден летен фустан за жени, сладок и симпатичен, мек и привлечен. Одлично за свадба или дипломирање. Одлично Одговара Со Високи Потпетици, Чизми, Палто, Јакни, Обетки И Ѓердани, Капи. Тоа Ви Овозможува Да Станете Елегантни Или Секојдневни Како Што Сакате. Во Оваа Романтична Aut и Зима, Не Можете да Го Пропуштите Овој Моден Шик Женски Фустан, Кој Го Прикажува Вашиот Уникатен Шарм. Овој Женски Фустан Е Одличен За Плажа, Дневно, Свадба, Забава, Коктел, Вечера, Одмор, Патување, Ноќно Излегување. Фустанот Е Одличен За Носење Во Лето, Чувствувајќи Се Кул Цел Ден. Модниот Фустан Прави Да Изгледате Грациозно И Шармантно, Одличен Додаток На Вашата Гардероба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата