.

.

Фетерна Женска Чипка Со Шуплив Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Врвни летни врвови за жени трендовски

Фетерна Женска Чипка Со Шуплив Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Врвни летни врвови за жени трендовски

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Женска Мода Чипка Шупливи Шиење Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации За Производот.Модерен облик и шупливи заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни во текот на целиот ден применливи прилики : ткаенина што дише и лесна. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Карактеристики. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Секојдневно се чувствувате меко и удобно, ќе ви се допадне.Ве молиме имајте предвид дека различни бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Сезона. Лето. Женска прилика : Секојдневен Материјал : тип на имитација на памучна шема. Стил на печатење. Лежерна должина. Редовнофит. Фитедебелина. Стандарден метод за перење. Рачно миење во ладна вода, сушење или сушење добивате 1 женско top Size Bust Sleeve Length S96cm/37.80"30cm/11.81"65cm/25.59"M102cm/40.16"31cm/12.20"66cm/25.98"L108cm/42.52"32cm/12.60"67cm/26.38"XL114cm/44.88"33cm/12.99"68cm/26.77"XXL120cm/47.24"34cm/13.39"69cm/27.17" Size : SBust : 96cm/37.80"Sleeve : 30cm/11.81"Length : 65cm/25.59"Size : MBust : 102cm/40.16"Sleeve : 31cm/12.20"Length : 66cm/25.98"Size : LBust : 108cm/42.52"Sleeve : 32cm/12.60"Length : 67cm/26.38"Size : XLBust : 114cm/44.88"Sleeve : 33cm/12.99"Length : 68cm/26.77"Size : XXLBust : 120cm/47.24"Sleeve : 34cm/13.39"Length : 69cm/27.17" Табела Со Големини : Супер мек и растеглив материјал, не премногу тенок токму за ова жешко лето. Овие Врвови доаѓаат со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. Маица за вратот на екипажот, краток ракав.Доволно лабава за да ја покрие обликот на крушата. Едноставниот Дизајн го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Машинско Перење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата