.

.

Беивеи Дами Кафтан Обичен Фустан Бебикон Со Висок Врат Макси Фустани Завиткајте Партиски Фустан Кајсија 2XL

Беивеи Дами Кафтан Обичен Фустан Бебикон Со Висок Врат Макси Фустани Завиткајте Партиски Фустан Кајсија 2XL

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Еднобојни Фустани Тип На Шема : Цврст Дизајн На Боја : Обична, Боја На Телото : Сина, Жолта, Сива, Зелена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер спандекснеклин : Висока Должина На Ѓердан : Долги Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Обичен Долг Фустан. Дизајнот со висок Врат и Завиткување На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Макси Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Фустани Со Висок Врат, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Макси Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долг Фустан. Материјал-80%Полиестер 20%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Макси Фустан Со Висок Врат, Долг Ракав Долг Фустан, Фустан Со Еднобојна Боја, Завиткани Рушени Фустани, Трендовски и Елегантни. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан Со Еднобојна Боја Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата