.

.

Макси Фустани За Жени Жени Еднорамни Возбудливи Свечени Вечерни Фустанилим Макси Фустани

Макси Фустани За Жени Жени Еднорамни Возбудливи Свечени Вечерни Фустанилим Макси Фустани

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

t. t Womens Едно Рамо Ruched Возбуда Формални Вечерни Фустанилим Макси Фустани. ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . тордер. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. т . . Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дневен весник . носење. 2.Многу секси за носење, Нов Изглед, Ново ти. 3.Цветниот дизајн може да ве направи поубави и виталност,. 4.Овој лесен, 2 Комплети е совршен за оние безгрижни денови!. Информации за производот : . Сезона : Лето. Пол : Жени . Повод : Повик,. Материјал : Полиестер Жигонг. Тип На Шема : Не. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Сихуета : Молив. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно перење . Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Детали за големината : . . . Големина. НАС. ВЕЛИКА британија. ЕУ. Биста. Половината. Колк. Должина. С.4. 8. 34. 82-90см/32.2-35.4". 64-72см/26.0-28.3". 86см/33.8". 150см/59.0". М.6. 10. 36. 88-96см/34.6-37.7". 70-78см/27,5-30,7". 92см/36.2". 151см/59.4". Л.8. 12. 38. 94-102см/37.0-40.1". 76-84см/29.9-33.0". 98см/38.5". 152см/59.8". XL.10. 14. 40. 100-108см/39.3-42.5". 82-90см/32.2-35.4". 104см/40.9". 153см/60.2". ХХЛ. 12. 16. 42. 106-114см/41.7-44.8". 88-96см/34.6-37.7". 110см/43.3". 154см/60.6". . . . Големина : С. САД : 4. Велика британија : 8. Еу : 34. Биста : 82-90см/32.2-35.4". Половината : 64-72см/26.0-28.3". Колк : 86см/33.8". Должина : 150см/59.0". Големина : М. САД : 6. Велика британија : 10. Еу : 36. Биста : 88-96см/34.6-37.7". Половината : 70-78см/27.5-30.7". Колк : 92см/36.2". Должина : 151см/59.4". Големина : Л. САД : 8. Велика британија : 12. Еу : 38. Биста : 94-102см/37.0-40.1". Половината : 76-84см/29.9-33.0". Колк : 98см/38.5". Должина : 152см/59.8". Големина : XL.САД : 10. Велика британија : 14. ЕУ : 40. Биста : 100-108см/39.3-42.5". Половината : 82-90см/32.2-35.4". Колк : 104см/40.9". Должина : 153см/60.2". Големина : XXL. САД : 12. Велика британија : 16. Еу : 42. Биста : 106-114см/41.7-44.8". Половината : 88-96см/34.6-37.7". Колк : 110см/43.3". Должина : 154см/60.6". . . . . . . . . . . . . . . . . . . женски фустани секојдневен. подароци за жени под 25 долари. фустани за жени 2022. одлични подароци за денот на мајките за мама. денот на мајките подароци од сопругот. жените фустани дозвола под 1 10.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата