.

.

Едноставна вода за чистење на мицела, 6. мл, близнак пакет

Едноставна вода за чистење на мицела, 6. мл, близнак пакет

Оценки на купувачот:

DEN 211.84
Од стоката
Во магацинот

Едноставниот бренд знае дека она што е изоставено е исто толку важно како и она што се става кога станува збор за нежна, но сепак ефикасна нега на кожата. Нашата вода за чистење на лицето е тестирана дерматологот. Направено е со состојки кои сакаат кожа, совршени за сите типови кожа, вклучувајќи витамини Б3 и Ц и тројно прочистена вода, нашата најчиста можна вода. Целосниот едноставен опсег има 18 производи, вклучувајќи средства за чистење, навлажнувачи, нега на очите и марамчиња. Едноставна вода за чистење, мицелар, 6,7 мл, близнак пакет Едноставна вода за чистење на мицелари е нашиот најнапредно средство за чистење на лицето до денес, но сепак е нежно дури и по најчувствителната кожа.Едноставна вода за чистење на мицела до денес е нашиот најнапредно, но нежен чистач на лицето. Сите едноставни производи немаат бои, вештачки парфеми или груби надразнувачи кои можат да ја вознемират кожата и да содржат состојки што сакаат на кожата и да додадат витамини за природна, здрава кожа. Едноставна вода за чистење на мицела веднаш ја зголемува хидратацијата на кожата за 90%! Нанесете со памучна рунда за чистење на кожата без остаток и не е потребно исплакнување? Кожата е оставена чиста и освежена во еден лесен чекор! Едноставно е целосен опсег на производи за нега на кожата на лицето совршени дури и за чувствителна кожа. Комплетен и темелен чистач на кожата, едноставна вода за чистење на мицела ја чисти кожата на нечистотијата и нечистотиите и порите на отклучување - исто така е формулиран за отстранување на шминка. Едноставната вода за чистење на мицеларот веднаш ја зголемува хидратацијата на кожата за 90%.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата