.

.

Кавеитл Секси Долна Облека Во Собата, Нови Жени Чипка Теди Долна Облека Секси Длабоко V Halter Боди Ноќница Вино

Кавеитл Секси Долна Облека Во Собата, Нови Жени Чипка Теди Долна Облека Секси Длабоко V Halter Боди Ноќница Вино

Оценки на купувачот:

DEN 63.84
Од стоката
Во магацинот

Нови Жени Чипка Теди Долна Облека Секси Длабоко V Halter Боди Ноќница Карактеристики : Мека Чипка Ноќница за жени.Функција за долна облека со дизајн на спојување На Мрежа и Полиуретан,шуплив распоред,ве прави попривлечни. Оваа Ноќна Облека За Долна Облека ги нагласува вашите гради и ги покажува вашите шармантни облини. Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за животот на двојките.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Мода, Домашна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Ноќен Фустан +1 ПАРЧИЊА Женски Гаќи Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.USUKEUUnder Bust Waist Length MMedium6103672-84cm/28.35-33.07 "68-80cm/26.77-31.50"76cm/29.92" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36nder Биста : 72-84cm/28.35-33.07 "Половината : 68-80cm/26.77-31.50 "Должина : 76cm/29.92" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Применливи Прилики : овој производ може да се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата