.

.

MOTHYSKINS LIFSLIP8PL-Llama Кожа За Lifeproof Слем iPhone Плус-Llama

MOTHYSKINS LIFSLIP8PL-Llama Кожа За Lifeproof Слем iPhone Плус-Llama

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа од лама е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Mothyskins Вашиот слем i Phone 8+ е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го вашиот слем i Phone 8+ со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД! Карактеристикакин за Доживотен Слем i Phone 8 plusvinyl налепница за налепници не Е Тврд Каземат Финишултра-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни Slam iphone 8+ не е вклучен заштитен, Издржлив И Уникатен винил Налепница за Обложување лесен За Нанесување, Отстранување и Промена На Стилови Направени Во USACompatibility : Отпорен на Живот слем iphone 8 plusspececationsdesign : Llamaweight : 0.01 lbs-Sku : Vsns248487 Гордо Направено Во Сад : Купете Со доверба И гордост Што Доаѓа само од купување производ за потпишување произведен во нашиот најсовремен Објект Во Вест Палм бич, флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Животен Слем i Phone 8+! Не ви се допаѓа кожата на ламата? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот слем i Phone 8+ ќе биде уникатен како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа на Вашиот слем i Phone 8+ е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата