.

.

Маункер Женски Блузи Кошули За Жени Блуза Качулка Со Долги Ракави Врвка За Влечење Цврста Боја Патент Кардиган Јакна Секојдневни Кошули Женски Блузи Л Греј

Маункер Женски Блузи Кошули За Жени Блуза Качулка Со Долги Ракави Врвка За Влечење Цврста Боја Патент Кардиган Јакна Секојдневни

Оценки на купувачот:

DEN 143.84
Од стоката
Во магацинот

Земете ја оваа елегантна маичка за вашата гардероба!.62" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Должина : 64см/25.80" Биста : 100см/39.Ве молиме погледнете ЈА ГОЛЕМИНАТА на проверката на сликата. Се препорачува да се купи поголема големина. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, ,Божиќ (Барате добра замена за вашите истрошени кошули? Мункер женски летни врвови резервоар за женски летни врвови за жени врвови за женски женски резервоари плус големина блузи за жени врвови за вежбање за жени женски врвови врвови од корсет врвови од бел резервоар женски блузи од тенкови летни врвови за жени 2022 блузи со кратки ракави за жени кардигани со кратки ракави за жени фустан со кратки ракави за жени кошули со кратки ракави за жени блузи со кратки ракави за жени бела блуза за жени блузи за жени мода 2022 преголеми маици за жени кошули за жени 4 јули кошули женски маици за жени хавајски кошули за жени женски маици маици ткаенината на нашата основна маичка е супер мека, мазна, дише и еластична.28" ракав : 63cm/24. Ако сте помеѓу две големини,се препорачува да изберете поголема големинаматеријал : Вискоза,Слатките Кошули Се Меки,Лесни,Еластични, Опуштени и Удобни за Носење.) Летни врвови За Жени Големина : ве Молиме внимателно прочитајте го воведот на производот и табелата со големини и купувајте врз основа на мерење на вашето тело. и не е лесно да се натрупуваоваа причинско-последична лабава Врвови Одлично за носење Со Слаби Фармерки, Хеланки, Здолништа, Чизми или Потпетици Прилика : Костум за секојдневни, патувања, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави, секоја пригода е совршена Во Пролет, Лето Fall и Зимски женски кардигани : Бетијуао Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. Нашите женски врвови за сите видови активности како што се трчање, јога, тренинг, совршени како спортска облека, долна кошула или секојдневно носење.98" биста : 115cm/45.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да Се Разликува Од Сликите.Ткаенина што дише со добра способност за брзо исушење на влагата, ве прави суви и удобни во секое време. Повод : маици за жени блузи со кратки ракави за жени совршени за тропски одмор, пливање, базен на плажа, меден месец, крстарење.34" Ракав : 61см/24.20" совет : ако Не Ја Разбирате табелата со големини, ве молиме Внимателно прочитајте Ја Оваа Реченица (големината xl генерално е погодна за 120lb, Секоја Големина е околу 11lb разлика).37" Ракав : 60см/23.Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата