.

.

4 јули блузи за Женски Женски Долги Ракави Чиста Боја Лабава Долга Џемпер Кардиган Качулка Облека

4 јули блузи за Женски Женски Долги Ракави Чиста Боја Лабава Долга Џемпер Кардиган Качулка Облека

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

ШТО добивате : 1пц Женска табела За Надворешна облека : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 44см/17.32" Должина : 107см/42.13"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 45см/17.72" Должина : 108см/42.52"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 116СМ/45.67" ракав : 46см/18.11" должина : 109см/42.91"големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 47см/18.50" должина : 110см/43.31"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 132СМ/51.97" ракав : 48см/18.90" должина : 111см/43.70"големина : хххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 140см/55.12" ракав : 49см/19.29" должина : 112см/44.09"големина : ххххл Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 еу : 46 БИСТА : 148 CM/58.27" ракав : 50cm/19.69" должина : 113cm/44.49"големина : xxxxxl сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 156cm/61.42" ракав : 51cm/20.08" должина : 114cm/44.88" тип на шема : Нема ЖЕНСКИ КАБЕЛ ПЛЕТЕ КАРДИГАН ЏЕМПЕРИ ОТВОРЕНИ ПРЕДНИ ПЛЕТЕНИ КАРДИГАНИ за жени исечени кардигани за жени. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење V Кардиган Жени копче надолу Кардиган Џемпери Краток Ракав Кардиган За Жени. Одговара : Одговара На Големината На Копчето до Кардиган Џемпери Жени За Работа Џемпер Кардиган. Пол : Жените Плетат Долг Џемпер плус Џемпер Работат Кардиган Џемпери За Жени. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сув Пад Кардиган Џемпер Жени Кимона Лесен Кардиган За Жени За Лето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата