.

.

Женски Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Врвен Џеб Врвка За Влечење Качулка Со Долги Ракави Секојдневен Дуксер Со Дуксер Модни Врвови

Женски Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Врвен Џеб Врвка За Влечење Качулка Со Долги Ракави Секојдневен Дуксер Со Дуксер Модни

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 110см Рамо : 48см Ракав : 62см Должина : 69см Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 116см Рамо : 49см Ракав : 63см Должина : 70см Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 122см Рамо : 50см Ракав : 64см Должина : 71см Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 128см рамо : 51см Ракав : 65см Должина : 72см големина : ххл сад : 12 ЕУ : 42 БИСТА : 134см рамо : 52см ракав : 66см должина : 73см големина : хххл САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 140см Рамо : 53см Ракав : 67см Должина : 74см ЖЕНСКИ ОБИЧЕН ПРИНТ КАЧУЛКА ДУКСЕР ТОП ДОЛГ РАКАВ Лабава Дуксер Качулка Материјал : полиестер, Памук И спандекс, растеглива ткаенина, ЛЕСНА, МЕКА И дише. Уникатен дизајн : вратот на екипажот, опуштено вклопување, долги ракави, рабови со ленти, мека, густа изработка, без затворачи, не наредени. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Одлично за носење секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека, шопинг, коктел, клуб. Одговараат за сите сезони. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата