.

.

Bluze Woman Woman Woman Colvet Trim Ruffle Bluze

Bluze Woman Woman Woman Colvet Trim Ruffle Bluze

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Издвои од текстурална облога, кадифената блуза на вратот на пионерската жена е совршена со денови кога сакате да ја измешате. Ширењето на рамото додава уште поголем интерес за изгледот додека опуштеното вклопување ве тера да се движите удобно. Само додадете ги омилените панталони за изглед за достоен викенд. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : V-врат со јака од штанд. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за рафла и кадифена трим на деколте и плоча, тресејќи се на рамо, манжетната за ракави на нараквица со кадифена трим. Пионерската жена со кадифена трим блуза за вратот за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата