.

.

Маици за вратот За Жени Печатење В-Вратот Лабаво Вклопување Блуза Со Кратки Ракави

Маици за вратот За Жени Печатење В-Вратот Лабаво Вклопување Блуза Со Кратки Ракави

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 17cm/6.69" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 71cm/27.95" Големина : L Биста : 100cm/39.37" ракав : 18cm/7.09" Должина : 72cm/28.35" големина : xl биста : 104cm/40.94" ракав : 18cm/7.09" должина : 73cm/28.74" големина : xxl биста : 108cm/42.52" ракав : 19cm/7.48" должина : 74cm/29.13" велигден жени краток ракав екипажот вратот зајакот јајце печатени маица врвот повик тенки Кошули маичка блузакарактеристики : многу е погоден За Секојдневно Носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, Улична Облека, забава и секојдневен живот итн.Блуза За Жени Врвови Со Долги ракави, Секојдневни, Спортски, паѓаат и изгледаат одлично со фармерки или хеланки, погодни за сите прилики,секојдневно секојдневно,работно,патување итн.Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише, Тенка и елегантна Горниот дел од вратот на екипажот има странични поделби на половината, пространа и модерна класика погодна за повеќето дами.Внимание, ве молам !!! бидејќи занаетот за сечење, позицијата на моделот на облека ќе биде случајна !!!Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење.Пол : Женска Јака : дезени на екипажот : Печатен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА top Size Bust Sleeve Length S92cm/36.22"17cm/6.69"70cm/27.56"M96cm/37.80"17cm/6.69"71cm/27.95"L100cm/39.37"18cm/7.09"72cm/28.35"XL104cm/40.94"18cm/7.09"73cm/28.74"XXL108cm/42.52"19cm/7.48"74cm/29.13"Size : SBust : 92cm/36.22"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 96cm/37.80"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 71cm/27.95"Size : LBust : 100cm/39.37"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 104cm/40.94"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 73cm/28.74"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 74cm/29.13"?€Уникатен дизајн v-Вратот, лабава, печатење, се релаксираат одговара.Основниот врв со v вратот, едноставниот дизајн прави да изгледате повеќе стилски. ?●Материјал€ Мала тежина,еластична ткаенина,не проѕирна, мека и удобна облека. Натпревар : Совршен Со фармерки, хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, џемпер синџир, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. ?●Соодветна пригода●Секојдневни маички кошули убави за секојдневниот живот, домот,работата,спортот,забавата, одморот итн.Овој кроп блузи е неопходен моден предмет во женска гардероба. ?●Врв За перење ● Рачно перење Или нежно перење во машина во ладна вода, закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата