.

.

TKing Модни Жени Плус Големина Лабава Долги Ракави Блузи Во Боја Лето V Вратот Плетени Маици Со Качулка Блуза Црна 5XL

TKing Модни Жени Плус Големина Лабава Долги Ракави Блузи Во Боја Лето V Вратот Плетени Маици Со Качулка Блуза Црна 5XL

Оценки на купувачот:

DEN 287.84
Од стоката
Во магацинот

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : Полиестерски Бои : Сина,Зелена,Розова,Портокалова,Црна Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL/XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : V Шема На Вратот : Дебелина На Колорблок : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Стил На Резервоар : Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Есенска Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, празник, Секојдневен Секојдневен, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови Се Изработени ОД УДОБЕН И МЕК ПОЛИЕСТЕРСКИ МАТЕРИЈАЛ. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : жени 2023 лето плус големина долги ракави v вратот блузи обични лабави плетени качулка удобност половината кратки кошули блуза. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Повод : овие женски врвови погодни и за внатрешни и за надворешни работи и создаваат секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Меките летни врвови за жени се најдобри подароци за одмор за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата