.

.

Кавеитл Дами Блузи, Женска Летна Мода Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Каки, ХХХЛ

Кавеитл Дами Блузи, Женска Летна Мода Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Каки, ХХХЛ

Оценки на купувачот:

DEN 287.84
Од стоката
Во магацинот

Женска Летна Мода Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блузакарактеристики : 1. Модни женски врвови.2.Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Постојат модерни blouse.5.It многу мода и да ве направи толку убавина.Материјал : памучна постелнина повод : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.1 Компјутер жените врвни големини.Usukeubustshoustshoustsholengthxxl3x-Големи 141844128cm/50.39"52cm/20.47" 76cm/29.92 " Големина : XXXLSize. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 128cm/50.39"Рамо до ракав : 52cm/20.47" Должина : 76cm/29.92 " Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : маици за вратот на екипажот за жени, маици за жени, женски маици,женска маица,маици за жени,маици за жени,маици за жени,врвови на вратот на екипажот за жени,женски маици,женски кошули,кошули со кратки ракави за жени,кошули за жени, маици за жени лабаво вклопување, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата