.

.

Ханас Блузи Мода Жени Еднобојни В - Вратот Возбудува Кошули Повик Долги Ракави Врвот Розова Л

Ханас Блузи Мода Жени Еднобојни В - Вратот Возбудува Кошули Повик Долги Ракави Врвот Розова Л

Оценки на купувачот:

DEN 287.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90см/35.43" Ракав : 58см/22.83" Рамо : 38см/14.96" Должина : 60см/23.62"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 94см/37.01" Ракав : 59см/23.23" Рамо : 39см/15.35" ДОЛЖИНА : 61 CM/24.02"големина : l сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 98cm/38.58" ракав : 60cm/23.62" рамо : 40cm/15.75" ДОЛЖИНА : 62 CM/24.41"големина : xl сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 102cm/40.16" ракав : 61cm/24.02" рамо : 41cm/16.14" должина : 63cm/24.80"големина : xxl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 62 CM/24.41" Рамо : 42cm/16.54" Должина : 64cm/25.20"модни Жени со цврста боја v-вратот возбудува КОШУЛИ СЕКОЈДНЕВЕН врв со ДОЛГИ РАКАВИ ве молиме проверете ја табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал : Полиестерски влакна. Карактеристики : V Вратот, Свиткување, Мек, Удобен и Секојдневен. Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Блузи } ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ q : Врвовите за жени се изработени од мека, лесна и дише, удобна за носење. Стилот на женски врвови е симпатичен и ласкав. Можете да го покажете вашиот уникатен стил кога ќе ги носите овие секојдневни врвови. ●КАРАКТЕРИСТИКА : женскиот врв е направен од ткаенина со цврста боја и обично доаѓа во низа бои. Можете да се потпреме на оваа жените врвот во секое време ќе треба да се погледне и да се чувствуваат фаб!! Природно е, боите се совршени!. ①ПРИЛИКА : овој врв за жена совршено одговара за секојдневно, запознавање, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, забава и така натаму. ●НЕГА на ОБЛЕКА : Машинско перење Или миење раце во ладна вода/не блендирајте/Закачете за да се исуши. €Натпревар● : оваа женска мода блузи лесно се спарува со чизми, фармерки, хеланки, кардиган, шорцеви и јога панталони.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата