.

.

Млкидк Не Го Допирајте Мојот Дуксер За Рамо За Жени Писмо Печатење Кошули Со Долги Ракави Обични Врвови На Графичка Блуза На Вратот На Екипажот

Млкидк Не Го Допирајте Мојот Дуксер За Рамо За Жени Писмо Печатење Кошули Со Долги Ракави Обични Врвови На Графичка Блуза На

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 30 Биста : 118см/46.46" Ракав : 55.5 см/21.85" Рамо : 61см/19.69" Должина : 76см/29.92"Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 32 БИСТА : 122см/48.03" Ракав : 56.5 см/22.24" Рамо : 62СМ/24.41" ДОЛЖИНА : 77см/30.31"големина : л сад : 14 Велика Британија : 16 еу : 34 биста : 126см/49.61" ракав : 57.5 см/22.64" рамо : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 78см/30.71"големина : xl сад : 16 Велика британија : 18 еу : 36 биста : 130см/51.18" РАКАВ : 58.8 Cm/23.15" рамо : 64cm/25.20" должина : 79cm/31.10"големина : xxl сад : 18 велика британија : 20 еу : 38 биста : 134 CM/52.76" РАКАВ : 59.5 Cm/23.43" рамо : 65cm/25.59" должина : 80cm/31.50"3.It изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета за вашиот скингендер : жени 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење-ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)должина На Ракавот : пакетот Со Долги ракави вклучува : 1 Компјутер Тип на шема : печатење јака : о-стил на вратот : мода, секојдневно внимание plz : ако вашето тело предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Карактеристики : Материјал : полиестеро2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум ДЕКА ЌЕ ви се допадне МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер, женски кошули со долги ракави се изработени од удобна, лесна и мека, ткаенината внатре или надвор од двете меки допири нема да ја трие вашата нежна кожа. КАРАКТЕРИСТИКИ : Долг Ракав, врат На Екипажот, Преголеми Кошули, Печатење Букви, Удобни, Лабави Врвови, Слатки Кошули, Опуштено Вклопување, Графички Маици. ПОВОД : графички дуксери за печатење букви за жени дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење во секое време одговараат со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен-трендовски изглед. Симпатична мајка кошули погоден за секојдневниот живот, дома, затворен и отворен, спорт, салон, шопинг, одмор, итн. Моден дуксер за тинејџерки/лабави блузи/кошули со долги ракави жени/есенска облека за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата