.

.

Жените Мода Цветни Печати Шифон Кардиган Краток Ракав Лабава Плажа Носат Покрие Блуза Врвот

Жените Мода Цветни Печати Шифон Кардиган Краток Ракав Лабава Плажа Носат Покрие Блуза Врвот

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Јолај Жени Мода Цветни Печати Шифон Кардиган Краток Ракав Лабава Плажа Носат Прикривање Блуза Топ Сезона : Сите Пол : Женски Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток ракав Јака : Отворен Јака Шема Тип : Стил На Печатење : Мода,Каузална Тежина : 100~140g (S-XXL) Големина : S Биста : S Биста : 120cm/47.24" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 77см/30.31" . Големина : М Биста : 124см/48.82" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 78см/30.71". Големина : Л Биста : 128см/50.39" Ракав : 45см/17.72 "Должина : 79см/31.10". Големина : XL Биста : 132cm/51.97 "Ракав : 46cm/18.11 " Должина : 80cm/31.50". Големина : XXL Биста : 136cm/53.54" Ракав : 47cm/18.50 "Должина : 81cm/31.89" € Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Questares quopen Јака,, Широка лабава фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобојна боја/Цветни печати, Кардиган. ① Стилот и модата ве прават попривлечни. ①Совпаѓање оваа блуза е многу погодна за надворешно носење. Може да се користи за сонце и за појавување на која било облека или дури и костим за капење. ①Прилики тоа може да одговара со бикини, танкини, или еден пи, тоа е погоден за плажа!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата