.

.

Жените Паѓаат Мода Жени Обична Мода Едноставна Еднобојна Тркалезна Врата Џеб Со Кратки Ракави Долг Врв

Жените Паѓаат Мода Жени Обична Мода Едноставна Еднобојна Тркалезна Врата Џеб Со Кратки Ракави Долг Врв

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 27cm/10.63" Должина : 86cm/33.86" Големина : М Биста : 102cm/40.16" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 28cm/11.02" Должина : 87cm/34.25" Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 41см/16.14" ракав : 29см/11.42" должина : 88см/34.65" големина : xl Биста : 114см/44.88" рамо : 42см/16.54" ракав : 30см/11.81" должина : 89см/35.04" големина : xxl биста : 120см/47.24" рамо : 43см/16.93" ракав : 31см/12.20" должина : 90см/35.43" жени обична мода едноставна Еднобојна Тркалезна Боја џеб со кратки ракави долг горен делкарактеристики Совршен за претстојните летни денови.[Карактеристики] овој секојдневен летен макси врв е дизајниран со врат на екипажот, кој е секојдневен и секси, но сепак стабилен. Женските врвови ќе им ласкаат на вратот и рамената и ќе ве направат попривлечни. Должината на врвот изгледа како да ги издолжува нозете и додава уникатен . ●Стил●ова е долг врв што ве прави кул. Два украсни џебови можат да ги стават вашите работи, а должината на облеката ја покажува вашата прекрасна фигура. ●Совпаѓање/Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. Може да се совпадне и со кардигани и јакни за да се создаде модерен изглед во сите сезони! ①Прилика е Погодна За секојдневен дневен изглед и секоја пригода, особено погодна за канцеларија, забава, одмор, клубови и состаноци.Жени Обична Мода Едноставна Еднобојна Тркалезна Боја Џеб Со Кратки Ракави Долг Врвматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 240gpackage големина : 30x25x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Увезени . Супер Мала Тежина И Дише, Се Протега, Совршен За Лето И Други Сезони. Лесно одговара на вашата облека и ве прави попривлечни. Повод : викенд секојдневен, канцелариска облека, празници, забава или секојдневен живот. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите, се препорачува да изберете големина поголема.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата