.

.

Бејбисбуле Женски Блузи Царинење На Долги Ракави Жени Мода Јака Со Долги Ракави Еднобојни Обични Маици За Маици

Бејбисбуле Женски Блузи Царинење На Долги Ракави Жени Мода Јака Со Долги Ракави Еднобојни Обични Маици За Маици

Оценки на купувачот:

DEN 239.84
Од стоката
Во магацинот

Женска Модна Јака Со Долги Ракави Еднобојни Обични Маици За Маици Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,Долги Ракави,Хеџинг,Врвови Со Цврста Боја,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Дизајнот Со Цврста Боја го прави Повеќе Лето и привлечен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет/Aut : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Јака За Боја : Јака За Превртување : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Беспрекорна Ткаенина : врвовите Со Долги ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина. Удобно, дише, влага-фитил, лесен. Направете да останете кул и фокусирани за време на тренингот. Карактеристики на дизајнот : женска туника,женски туника дуксери,туника кошули за жени, кошули за жени. Долги ракави, Тркалезен / V врат, печатење/блок во боја/цврст. Тие се дизајнирани специјално за жени, а прават и одлични секојдневни кошули. Прилики : Без разлика Дали станува збор за работа,забава,излегување,патување,спорт,секојдневно носење,шопинг,запознавање,оваа боја блок долги ракави туники ќе бидат погодни за носење. Не треба да се грижите кои врвови да ги носите кога ќе излезете. Натпревар : Кошули Со Долги ракави за жени,женски врвови со долги ракави, маици со долги ракави за жени.жените паѓаат мода 2023, паѓаат облека за жени 2023. Лесно се спарува со вашите панталони,фармерки,слаби хеланки за трендовски изглед, можете да ја изберете горната боја што сакате да одговара на панталоните според вашите желби. Пријателска Услуга : овој секојдневен врв лесно ќе одговара на секоја форма на телото. Ве молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата