.

.

Women'sенски везена плетена селска туника

Women'sенски везена плетена селска туника

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Останете удобно на најсовремената мода со избледената слава везена плетена селска туника. Направено од мека и лесна мешавина од полиестер, овој селски врв има елегантна конструкција на плетено ткаенина за органско чувство кое нема да се чувствува затрупано или ограничувачко додека сте надвор да уживате во топол ден. Има шик извезени детали под тантела, како и широко деколте и долги ракави. Овој врв има должина на туника и hi-lo полите за опуштена и примамлива силуета. Достапно во разновидни стилови, оваа плетена туника убаво со фармерки за обичен ансамбл. Избрана слава женска везена плетена селска туника : 65% полиестер, 35% рајон. Селанец врвот. Изградба на плетена ткаенина. Везени детали на фронтот. Фронт на чипка. Широко деколте. Долги ракави . Должина на туника. Hi-lo полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата