.

.

Авамо Женска Маица Фустан Туника Летен Сарафан Со Еднобојни Кратки Мини Фустани Дами Секојдневно Боемско Вино Црвено Л

Авамо Женска Маица Фустан Туника Летен Сарафан Со Еднобојни Кратки Мини Фустани Дами Секојдневно Боемско Вино Црвено Л

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип На Шема : Обична Боја На Боја : Бела, Портокалова, Црна, Сина, Кафе, Црвено Вино, Црвена Вода, Зелена Армија (По Избор)Големина : С, М, Л, XL 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Полиестер 10% Спандексно Деколте : V Ѓердан : Краток Појас : Удобност Должина на половината : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Фустан Со Маица Со Половина Ракав, V Врат, Еднобојна, Лабава Едноставна Облека Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Половина Ракав,Женски Фустан Со Кошула Со Висок Струк, Жени Кратки Фустани4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан. Материјал-90%Полиестер 10% Спандекс. Специјалниот Дизајн На Разгорени Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Летен Сарафан Со Еднобојна Боја,Секојдневен Фустан На Плажа Со Рафли, Боемски Фустани Со Маици Од Кафтан. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар - Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата