.

.

Хилсдејл Мебел Кили Тапациран Крал Насловот Со Кревет Рамка, Сина Кадифе

Хилсдејл Мебел Кили Тапациран Крал Насловот Со Кревет Рамка, Сина Кадифе

Оценки на купувачот:

DEN 3423.68
Од стоката
Во магацинот

Убавината започнува Со Тапацираната глава На Кили. Со модерен дизајн и покриен со извонреден кадифен тапацир во сина боја, оваа глава со кралска големина е дефиниција за софистицираност и совршен додаток во вашата спална соба. Насловот има остри агли на аглите со видлив лак во средниот век, како и облоги на главата на ноктите околу рабовите. Рамката на главата е изработена од тврдо дрво за проучување и се прицврстува на вклучената метална рамка. Кутија пролет и душек потребни; не се вклучени. Потребно е собрание. Тапацирана глава со кралска големина во сино кадифе со закривена силуета со детали за главата на ноктите . Цврстата глава конструирана од тврдо дрво обезбедува структура и трајна издржливост покриена со 100% полиестерска ткаенина . Дизајнот на силуетата на лакот го комплетира вашиот главен апартман или ансамбл за гостинска соба . Вкупни Димензии : 49,25 H x 80 W x 74,5 L Димензии На Главата-49,25 H x 80 W x 3,25 D . Сите компоненти се испраќаат во две кутии што можат да пристигнат одделно . Душек и кутија пролет потребни, не се вклучени . Потребно е собрание . Прашина и полирање со неабразивни средства за чистење . Само станбена употреба . Препорачано Ограничување На Тежината : 600 фунти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата