.

.

Пилешки Капи За Кокошки Мали Миленичиња Смешни Пилешки Додатоци Прилагодлив Еластичен Ремен Моден Пердув Шапка За Петел Патка Папагал Живина Стилски Шоу Костим

Пилешки Капи За Кокошки Мали Миленичиња Смешни Пилешки Додатоци Прилагодлив Еластичен Ремен Моден Пердув Шапка За Петел Патка

Оценки на купувачот:

DEN 523.04
Од стоката
Во магацинот

Можеш ли да замислиш како го облекуваш пилешкото со капа? Ставете капа на вашето пилешко и разубавете го денот на вашето скапоцено пилешко за да се забавувате и фотографирајте за да ги снимите прекрасните спомени и убавите времиња со оваа симпатична капа од кокошка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата