.

.

Лав Бренд Сладолед Спумони Само-Ленти Предиво

Лав Бренд Сладолед Спумони Само-Ленти Предиво

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Создадете прекрасни додатоци за бебињата во вашиот живот Со Овој Акрилен Лав Бренд Сладолед спумони само-ленти предиво. Неговите меки влакна во комбинација со неговата нежна шема на бои инспирирана од спумони го прават овој сладолед® акрилно предиво идеално за проекти за бебиња. До две топчиња од 3,5 унци прават нешто од неколку облеки до полно, топло ќебе. Предиво за сладолед : меко предиво за лесна нега што работи за да создаде прекрасни, само-ленти бои кои мешаат уникатни и весели комбинации на бои. Постои дури и софистицирана, тонска сива сенка за родово неутралните проекти. Една топка прави бебешка облека ent или 2 топки прави ќебе. Ова ќе биде вашето следно омилено предиво за подароци за туширање за бебиња или ваш сопствен проект за бебиња. Тежина категорија : 2. Содржина : 100 проценти акрилик. Путуп : 3,5 мл/100гр, 394ид/360м. Мерач : 24сх32р = 4 " /10см со големина САД5/3,75 мм игли за плетење. Предложена големина на кука За капчиња Г-6/4мм. Диелот : ние се обидуваме, но не сме секогаш во можност да одговараме на диелот. Грижа : машинско перење, суво ниско, не избелувајте, не пеглајте, хемиско чистење само Со П растворувачи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата