.

.

Вестинтрендс Надворешен Адирондак Стол, Пластична Оган Јама Стол, Временски Отпорни Преклопен Двор Тревник Стол За Надворешна Палуба Градина Двор Балкон, Пацифик

Вестинтрендс Надворешен Адирондак Стол, Пластична Оган Јама Стол, Временски Отпорни Преклопен Двор Тревник Стол За Надворешна

Оценки на купувачот:

DEN 7359.84
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали вашето омилено место е плажата, кампот или вашиот сопствен двор, удобен стол е од суштинско значење. Оваа лежалка има екстра широк грб што овозможува простор за украсни перници или перници, екстра широки раце за држење пијалоци и закуски и закосено седиште што ве поттикнува да се потпрете. Овој шарен стол за тревник може да се пофали со изглед на вештачко дрво, вертикална решетка назад и е заштитен СО УВ за да помогне да се задржи неговиот одличен изглед. Подобро од дрво : нашите пластични столчиња адирондак се изработени од полиетиленски материјал со висока густина (поли граѓа), кој е посилен и издржлив од дрвото. Погледнете и чувствувајте се како вистинско дрво, композитно, отпорно на временски услови, лесно за одржување. Преклопување И Редење : Нашите столчиња За Преклопување Адирондак можат лесно да се преклопат и да се носат. Практично се преклопува рамно со отстранување на два иглички за лесен транспорт и складирање. И можете да ја извадите оваа столица за двор од кампување или да ја преклопите за складирање кога не ја користите за да заштедите повеќе простор на вашиот двор. Отпорен на вода и Топлина : може да ја издржи околината на топло сонце, силен снег, спреј за сол и силен крајбрежен ветер. Со силна отпорност на ветер и дожд, и подобра постојаност на бојата, лесно се чисти и има ниски трошоци за одржување. Удобно Седиште : закривениот и издолжен стол назад ефикасно го ослободува ' рбетниот притисок и го ублажува заморот. Висината од 103 степени овозможува подлабоко седење, што лесно се вклопува за возрасни, високи и дебели луѓе поудобно кога седат. Потпирачите за раце се доволно широки за да постават најчесто користени стилски чаши и чинии. Инсталација и Гаранција : Овој стол за преклопување на отворено доаѓа со детални упатства за инсталација. Потребни ви се само 5 чекори за да соберете 9 делови во цврст и удобен стол адирондак за 15 минути. Нашиот стол доаѓа со 2 годишна гаранција и нашиот тим за услуги на клиентите ќе ви даде решение во рок од 24 часа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата