.

.

- Geek AC Dc Адаптер Замена За Сириус XM Радио Пристаниште XIPIV СИРИУС XM они радио пристаниште моќ

- Geek AC Dc Адаптер Замена За Сириус XM Радио Пристаниште XIPIV СИРИУС XM они радио пристаниште моќ

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

CJP - GEEK AC Адаптер Замена За Сириус XM Радио Пристаниште XIPIV1 СИРИУС XM Оникс радио Пристаниште power Notice : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и врвот на приклучокот пред купувањето. 2. Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција!Вклучен пакет : 1 x AC / DC ДОЛЖИНА На Адаптерот ЗА Напојување : ВКУПНО 4 FT/1,2 M. доволно Долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и уредот. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Одобрено од Н.е. Нема Да Предизвика Пожар, БЕЗБЕДНОСНА УПОТРЕБА !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : AC Dc Адаптер Замена За Сириус XM Радио Пристаниште XIPIV1 СИРИУС XM оникс радио Пристаниште моќ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата