.

.

Елементи На Градите Табела За Периоди Халкогени Елемент Сулфур И Машинка За Нокти За Сечење Ножици За Клучеви

Елементи На Градите Табела За Периоди Халкогени Елемент Сулфур И Машинка За Нокти За Сечење Ножици За Клучеви

Оценки на купувачот:

DEN 175.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.Лесно за чистење.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метал.Количина на пакување : 1 х клипер за Нокти овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Елементи На Градите Табела За Периоди Халкогени Елемент Сулфур И Машинка За Нокти За Сечење Ножици За Клучеви.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата