.

.

Мармонт Хил Среде студот од Каролис Јанулис Рамски сликарски уметнички печати, 24,0 1,5

Мармонт Хил Среде студот од Каролис Јанулис Рамски сликарски уметнички печати, 24,0 1,5

Оценки на купувачот:

DEN 768.00
Од стоката
Во магацинот

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Мармонт Хил Печатени сценско и пејзажи врамени уметнички отпечатоци, од Каролис Јанулис : ГИКЕР за врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата