.

.

Женски Шорцеви Шорцеви Хеланки Лизгачки Шорцеви Компресија Жени Јога Тренингот Велосипед Шорцеви Жени

Женски Шорцеви Шорцеви Хеланки Лизгачки Шорцеви Компресија Жени Јога Тренингот Велосипед Шорцеви Жени

Оценки на купувачот:

DEN 438.08
Од стоката
Во магацинот

Женски Атлетски Шорцеви Шорцеви Хеланки Шорцеви За Лизгање Компресија Женски Шорцеви За Велосипеди За Вежбање Јога Женска Сезона : Ситегустина : Стандардно ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Тип На Шема : Цврст Пол : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот пакетот вклучува : 1пц Жени Панталони Повод : Секојдневен Материјал : полиестер моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Пеперутка Шорцеви Моторџиски Шорцеви Жени Со Џебови Тренингот Шорцеви Жени Атлетски Шорцеви Велосипед Шорцеви Жени Материјал : шорцевите за трчање за жени, се составени од 95% Полиестер и 2117% Спандекс, што е мазно, меко, дише и удобно. Стил : шорцевите за вежбање за жени, со еластичен појас и опуштено вклопување во областа за плен, лесно се вклопуваат во повеќе видови на телесна линија, нудат удобност на удобност и стил од ден на ден. И опциите со Повеќе големини лесно можат да ја задоволат потребата од нормална или плус големина. Водич за големина : Сите наши шорцеви за жени се произведуваат според големината на нашиот бренд ,ве молиме изберете ја вашата големина погледнете на фотографијата. Прилика : Атлетските Шорцеви совршени за сите видови спортови, како што се трчање, вежбање, теретана, фитнес, џогирање, одбојка, па дури и релаксирање дома. Моторџиски Шорцеви Жени Тренингот Шорцеви Жени Трчање Шорцеви За Жени Атлетски Шорцеви За Жени Спортски Шорцеви Жени Спортски Шорцеви Тренингот Моторџиски Шорцеви За Жени Висок Половината Велосипед Шорцеви Жени Тренингот Шорцеви Пот Шорцеви Жени Трчање Шорцеви Јога Шорцеви За Жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата