.

.

Царинење Резервоар Блузи За Жени Плус Големина Летно Печатење Без Ракави Блок Кошули Со Кружен Врат Туника Маичка Розова 2XL

Царинење Резервоар Блузи За Жени Плус Големина Летно Печатење Без Ракави Блок Кошули Со Кружен Врат Туника Маичка Розова 2XL

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

€МОРА СТАВКА ВО ГАРДЕРОБИ : едноставно дизајниран летен врв е вистинско Клучно парче за сите жени и девојки. ●ТРКАЛЕЗНИ БЛУЗИ СО ДЕКОЛТЕ БЕЗ РАКАВИ за ЖЕНИ : Кошули со Блузи Со Тркалезен врат, женски врвови без ракави, доволно долги за да ве покријат задник, шифон блузи, летна секојдневна кошула. Одличен симпатичен врв.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата