.

.

Студената индустрија Дил гроздобер билка кујна трпезарија за трпезарија, дизајн на колаж, врамен giclee текстуризирана уметност од Кимберли Ален

Студената индустрија Дил гроздобер билка кујна трпезарија за трпезарија, дизајн на колаж, врамен giclee текстуризирана уметност

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Кимберли Ален.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата