.

.

Кратки за перформанси на долна облека Reebok Boys, 5-пакувања

Кратки за перформанси на долна облека Reebok Boys, 5-пакувања

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Откријте ги најудобните и поддржувачи на момчињата долна облека со Reebok Boys Underwear Performance Boxer Brows. Дизајниран да ве олади со влага за влага и издржлива ткаенина за истегнување за да обезбеди целосен опсег на движење. Боксерите на боксерите на Reebok Boy имаат торбичка за контура за дополнителна поддршка за време на тренингот. Овој пет пакет на боксери за долна облека Reebok Boys, е направен од ткаенина што може да се дише за да се избегне иритација на кожата и да се одржат вашите деца атлетски перформанси. Вклучува : Пет (5) Поддршка за влага за влага за влага момчиња Долна облека Боксер Големина : Reebok Boys Performance Долна облека достапна во мали, средни, големи и X-големи. Карактеристики : Шарени и удобни момчиња боксер кратка долна облека. Кратки за момчиња боксер дизајнирани за активен животен стил. Кратка долна облека за компресија со висок квалитет на перформанси. Материјали : 92% полиестер. 8% нега на спандекс : машинско миење; Трбајте суво. Земја на потекло : Увезен. Цела дневна поддршка и удобност со Reebok Boys Underwear Performance Boxer Browns, Five Pack.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата