.

.

Канада Временска Опрема Женски Плус Изолиран Парк-греј мулти, 3xl

Канада Временска Опрема Женски Плус Изолиран Парк-греј мулти, 3xl

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Овој изолиран парк Од Канада Временска Опрема ќе ја задржи топло и стилски во секое време. Канада Временска Опрема изолирана парка Надворешна Отпорност на Временски Услови (100% Полиестер) Изолација И облога (100% полиестер) Отстранлива облога од вештачко крзно на хаубата (69% акрилик, 16% модакрилик, 15% полиестер) Целосен патент Со капак За Прицврстување Внатрешен Патент Ребро-плетени манжетни За Вметнување Декоративни Џебови За заварување и патент; џеб За Ракави Машина За Перење Ладно, нежно; увезени канада временска опрема изолирани парк. Надворешност отпорна на временски услови (100% полиестер). Изолација и поставата (100% полиестер). Отстранлив облоги од вештачко крзно на хаубата (69% акрилик, 16% модакрилик, 15% полиестер). Целосен патент со капак за предвремена плоча.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата