.

.

Персонализиран прстен за кремирање, обичен прстен за пепел, меморијален чувар, бесплатна алатка за накит Бо и полнење [Големина 10, гравура на текст, 7-фонт за избор]

Персонализиран прстен за кремирање, обичен прстен за пепел, меморијален чувар, бесплатна алатка за накит Бо и полнење [Големина

Оценки на купувачот:

DEN 1074.40
Од стоката
Во магацинот

Секогаш носете ги вашите најблиски спомени близу до вашето срце со висококвалитетен прстен за кремирање на Анавија. Спомен -прстенот има прстен од не'рѓосувачки челик со урн во форма на срце на врвови и rhinestone запишани од обете страни. Прстенот за кремирање за пепел е дискретен, ovingубовен и незаборавен начин да ја носите пепелта, косата, косата, сушените цвеќиња или нечистотијата од миленичиња од минатото, од погреб, каде и да одите. Прстенот на пепелта може да се отвори со одвртување на завртката за зат на навој, сместена на горната страна од прстенот. Откако ќе се наполни, накитот за кремирање може трајно да се запечати со додавање на капка супер лепак на завртката пред да го залепите затката назад. избледи или оцрнува со текот на времето. Меморијалниот чувар доаѓа со бесплатна инка за лесно да се наполни прстенот и прекрасната кутија за накит за да се складира прстенот кога не се носат или подготвени да му подарат на семејство или пријател, кој само претрпе загуба. Достапна големина - Големина на САД 6, големина на САД 7, големина на САД, големина 9, големина на САД 10 . изработена од 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. [Нема да оцрни и водоотпорни.]. Опции за персонализација : текст (7 фонтови) или икона (8 икони). Накит мини урна за спомен -цели на човекот или миленичиња.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата