.

.

Рагсотски Теписи Рачно Тафтувано Бушаво, Цврст Полиестерски Тепих, Црвено, 5 'х8'

Рагсотски Теписи Рачно Тафтувано Бушаво, Цврст Полиестерски Тепих, Црвено, 5 'х8'

Оценки на купувачот:

DEN 1209.28
Од стоката
Во магацинот

Бесплатна испорака и брзо испраќање нарачки. Боја : Темно Розова. Клучни Карактеристики на производот : - Рачно Изработени од квалификувани занаетчии кои ја подобруваат длабинската боја и издржливоста на производот. Модел : Цврст. Рачно тафтуваните килими се многу меки на лицето и се одлични за удобност под нозете. Препорачана Употреба : Внатрешна, Дневна Соба, Спална Соба, Работна Соба, Трпезарија, Фоаје. Дизајнот прво се скицира на платно, а потоа се прави материјал според дизајнот. Овој Тепих во Затворен Простор е достапен Во Големина од 5 ' х8 ' и Црвена Боја. Цврста дизајнирана и ткаена рачно тафтувана техника. Овој тепих е рачно изработен што ве потсетува на минатото време кога ракотворбите беа многу популарни. Со квалитетен производ доставуваме квалитетни услуги до клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата