.

.

Мистик Топаз кубна цирконија и бела кубна цирконија Стерлинг сребрен двоен ред Хало приврзок, 18 “

Мистик Топаз кубна цирконија и бела кубна цирконија Стерлинг сребрен двоен ред Хало приврзок, 18 “

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Полирајте го вашиот изглед со дизајн инспириран од Royalty. Плескавата бела кубна цирконија истакнува тркалезна мистична кубна цирконија центар со двоен мотив на ореол. Поставено во Стерлинг сребро со приближен пад од 5/8 инчи на ланец од 18 инчи. Стерлинг сребро. Мистична и бела кубна цирконија приврзок. Двоен хало ефект.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата