.

.

Бамбус Полица Ниво, Висина Слободен Стои Полица Фабрика Цвет Штанд Решетката Бања Складирање Кула, Повеќенаменски Комунални Организатор Полица-Темно Кафеава

Бамбус Полица Ниво, Висина Слободен Стои Полица Фабрика Цвет Штанд Решетката Бања Складирање Кула, Повеќенаменски Комунални

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

"Вовед : . 1. Мултифункционална просторија за складирање : 7 ката, 4 полици на дното и 4 полици на врвот може да се прилагодат поединечно или во комбинација според вашите потреби. Може да се стави на различни места за складирање на разни предмети, како што се бања, дневна соба, балкон, кујна итн., вклучувајќи тоалети, крпи, сарафани, додатоци, чевли, книги, растенија, зачини и апарати за домаќинство. 2. Фина изработка : производот е изработен од 100% природен бамбус, издржлив и без брус. Површината е природна и мазна за да се избегнат гребнатини. 3. Безбедносни размислувања : решетката е опремена со појас против превртување на уредот за да се спречи фрлање на полицата. 4. Практично расклопување : едноставни чекори за инсталација, комплетни додатоци и детални упатства. Карактеристики : . 1. Чист бамбус и извонредна изработка-здрава и еколошка. 2. Компактниот дизајн не зазема простор. 3. Собранието е едноставно и детално. 4. Може да складира предмети во различни формати за да ги исполни различните барања за складирање. Спецификации : . 1. Материјал : Бамбус. 2. Боја : Темно кафеава. 3. Нивоа : Седум. 4. Вкупна Големина : (28,3 х 17,1 х 63,3) / (72 х 43,5 х 160,7 см) (Л х ш Х). 5. Димензија на горната Единица : (14,17 х 6,1 х 24,8) / (36 х 15,5 х 63) см(Л х ш х). 6. Димензија на долната единица : (14,17 х 11,02 х 38,46) / (36 х 28 х 97,7) см(Л х ш х). 7. Тежина : 12,35 килограми / 5,6 кг. . Пакетот Вклучува : . 1 х Бамбус Полица. 1 х Настава. 1 х Фитинзи торба". 1. Чист бамбус и извонредна изработка-здрава и еколошка. 2. Компактниот дизајн не зазема простор. 3. Собранието е едноставно и детално. 4. Може да складира предмети во различни формати за да ги исполни различните барања за складирање. 5.Димензија на горната Единица : (14,17 х 6,1 х 24,8) / (36 х 15,5 х 63) см(Л х ш х).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата