.

.

Пилот мотоспорт Јошимура лого -јакна

Пилот мотоспорт Јошимура лого -јакна

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Ексклузивниот систем за видливост на Red Tab дозволува џебовите и точките на прицврстување лесно да се гледаат во услови на слаба осветленост. „At-and-” “, патент од левиот зглоб за брз пристап до клучеви, кредитни картички, отворач на врата од гаража и многу повеќе. Отстранлив CE одобрено микро клеточен PU оклоп во лактите и рамената што е апсорбирање и исплата на влијанија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата