.

.

Планинар бренд брада миење-wv бор Тар Оз

Планинар бренд брада миење-wv бор Тар Оз

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Престанете да ја оштетувате брадата со суровите состојки содржани во повеќето модерни шампони и балсами. Ова природно миење на брадата е многу благ, течен-привлечен сапун што нема да ви ја одземе брадата на нејзините природни масла. 8 ул. Бор катран - Силен мирис на бор катран (бор катран е ефикасен во борбата против сувата кожа и овој мирис е дизајниран за ефект, а не мирис). Планинар бренд брада миење-wv бор Тар 8 мл.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата