.

.

Tklpehg Одблесокот Кошули Со Долги Ракави За Жени Трендовски Лесни Секојдневни Трендовски Врвови Пад На Вратот Со Патент V Кошули Со Лабаво Вклопување Врвови Со Пулов?

Tklpehg Одблесокот Кошули Со Долги Ракави За Жени Трендовски Лесни Секојдневни Трендовски Врвови Пад На Вратот Со Патент V Кошули

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

&& : Нашата големина Е азиска големина, треба да изберете една големина нагоре кога купувате.&& : Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. && : Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.&&Табела Со Големини : Големина= Големина.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 104см/40.94 "Ракав= 41см/16.14 " Должина= 65см/25.59". Големина= М Големина.= Средни САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 110см/43.31 "Ракав= 43см/16.93 " Должина= 66см/25.98". Големина= Л Големина.= Големт САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 116см/45.67" Ракав= 43.9 см/17.28 "Должина= 67см/26.38". Големина= XL Големина.= X-Големиt САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 122cm/48.03 "Ракав= 44.8 cm/17.64 "Должина= 68cm/26.77". Големина= XXL Големина.= XX-Големиt САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 128cm/50.39" Ракав= 45cm/17.72 "Должина= 69cm/27.17". Пребарување : ватиран бомбер јакна женски блузи за жени со долги ракави лабави зелени кошули жени женски врвови со долги ракави обичен судија плус големина кошула лабава долга ракав за жени гроздобер дуксер за ноќта на вештерките врвови за ноќта на вештерките за жени плус големина вино кошула со долги ракави жени бели јакни жени леопард шурт женски рефлектирачки јакна женски смешни маици графички маици женски гроздобер обложена јакна унисекс најважен качулка пад топд 9 линија облека долги ракави божиќ голф кошула женски блузи облечени секојдневен мода повик v-вратот поштенски одблесокот ракав солидна боја врвот кошула блуза. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, се чувствуваат како меки и удобни. Стил : Овие Женски Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате. Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. tklpehg Графички Дуксери За Жени Дуксер Есенски Блузи Божиќни Елен Печатени Графички Врвови Обични Лабави Удобни Врвови За Пуловер Блузи Со Долги Ракави Црвен Врат М.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата