.

.

Машка машка врат за костум за елек Формален костум од половината Редовна облека за вклопување елек за мажите за мажи

Машка машка врат за костум за елек Формален костум од половината Редовна облека за вклопување елек за мажите за мажи

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Нашиот официјален елек за костуми е направен за да ви даде идеална рамнотежа помеѓу удобноста и паметниот стил. Тоа е прекрасен избор за сите сезони. Ткаенината од 65% полиестер и 35% вискоза е мека и удобна. Задниот дел од елекот е направен од 100% полиестерска обвивка што го прави лесен и модерен. Додадете малку достоинствен стил на вашата кошула за фустан или изглед на костум со класична убавина на оваа исклучително удобна, прилагодена композиција на крпа од елек 65% полиестер 35% вискозни елек Карактеристики : -Сингл до дојка 5 копче предниот дел на половината -о лапел -двапати предни џебови -регуларни -регуларни џебови -регуларен Fit -Half -назад -ремен -Објавено -обложена -јакна што ја носи и панталоните продадени одделно нега на ткаенини : Врска чиста само Забелешка : Ве молиме, внимателно погледнете ја нашата слика за предлог со големина (не е табелата со големина). Сите големини се мерат со рамно, земете ја следната големина доколку сакате да постигнете поудобен материјал за вклопување : 65%полиестер, 35%вискоза. Суво чисто.ГОВОР ЗА Свадба, настани, дипломирање, матурска или некоја друга обична пригода . Карактеристики : без ракави, V-врат, дизајн на елек со еден гради, редовно вклопување, 2 џебови во предниот дел, 5 копчиња. Назад прилагодлив појас нуди поточно вклопување. Забележете -Пред да нарачате, ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина во примерок слика или опис.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата