.

.

Модерна спиење Полина дрво и бела метална платформа рамка за кревет со цврсто дрво сиво глава

Модерна спиење Полина дрво и бела метална платформа рамка за кревет со цврсто дрво сиво глава

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Современа рамка за кревети за кревети од дрво од дрво и метална платформа со цврсто дрвен раствор е решение за сè-едно за оние кои сакаат поддршка на фондација и рамка за душеци и додадената цврста табла без сите дополнителни трошоци. Нашата лесна, но издржлива платформа за кревети, ви го дава тоа силно и цврсто засилување на фондацијата за душеци и рамка за кревет. Дрвовите од дрво даваат дополнителна поддршка, па дури и дистрибуција на тежина, спречувајќи ја врескањето и зголемувањето на долговечноста на инвестицијата во вашиот душек. Побарајте повеќе иновативни специјализирани производи за спиење од современ сон. Лесна, но издржлива челична рамка со дрво од дрво; кутија пролет или основна основа. Силна и цврста фондација на Слат со заоблени агли и дрвени нозе за безбедно и 4 нозе за дополнителна поддршка. 38 инчи високи со 13 инчи изобилно складирање под кревет. Ниска цена, но квалитетна алтернатива на креветите за платформа од скандинавскиот тип. И испраќа мала парцела и во компактен пакет за лесно да се вклопи низ тесни влезови, ходници или скалила. Потребно е склопување и може лесно да се расклопи за складирање или движење. Услуга за клиенти од 5 starвезди; Достапно 7 дена во неделата. 77 "l x 39" w x 38 "ч.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата