.

.

Bonobos машки 7 Банзаи апстрактно стебло за пливање на е-лаист

Bonobos машки 7 Банзаи апстрактно стебло за пливање на е-лаист

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Нуркајте десно во модерната облека за капење со совршено прилагодено стебло и еластична половината што нуди дополнителна удобност. Еластична лента за половината со надворешна обвивка за внатрешни работи и мрежа. Onебови на цвеќиња со џеб за лепенка со прицврстувач за кука и јамка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата