.

.

DesignArt 'Ретро тропско зеленило корал i' модерен wallиден часовник од средниот век

DesignArt 'Ретро тропско зеленило корал i' модерен wallиден часовник од средниот век

Оценки на купувачот:

DEN 960.00
Од стоката
Во магацинот

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашиот часовник за дрвени дела . Ретро тропскиот Корал од зеленило Јас ликовната уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои УВ мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : модерен тип од средниот век : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Мулти-боја. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата