.

.

Дрво платформа Aukfa Reader Rame со поддршка од дрвени плочи за поддршка без пролет не е потребно лесно склопување, рустикален стил, близнаци

Дрво платформа Aukfa Reader Rame со поддршка од дрвени плочи за поддршка без пролет не е потребно лесно склопување, рустикален

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Детали за производот : Вид на производот : Општо Име на производот Име на производот : Acme Donato Twin Bed In Ash Brown 21520 T Големина на пакетот : 42.00 * 14.00 * 7,00 инчи 43,00 bs Вклучува : Близнак * 1 Големина на производот : 78 "x 42 " x 32 " H Квалитет е загарантирано собрание Потребно : Да Стил : Современа, обична романса : Креветот Донато создава чист и обичен изглед што ќе одговара на секој декор на спалната соба. Карактеристики дрвени залепени глави, подножје со низок профил, изработени со избрано дрво. Пролетта на кутијата не е потребна. Детали за производот : KD, кревет со двојни панели : Box Spring Не е потребно SLAT System Вклучен : 12 лекови : Дрвена слт -табла w/Подножје на низок профил : душек со големина на близнаци (39 "x 75,5 ") 990 x 1905mm Боја : Пепел кафеави материјали : Дрво (топола), ламинирана фурнир (LVL) NW CTN (lbs) : 40 Големина на пакетот : 42.00 * 14.00 * 7,00 инчи 43,00 bs Вклучува : Блиен кревет * 1 Големина на производот : 78 "x 42 " x 32 "H боја : Материјали со кафеава пепел : дрво (топола), ламинат фурнир (LVL) Спецификации Големина : Близнак Боја : Пепел Браун Препорачана Локација : Внатрешен склопен производ Тежина : 43 lb Собрани димензии на производи (L X W X H) : 42,00 x 14,00 x 7,00 инчи Дрво платформа Aukfa Cread Rame со поддршка за табла / дрво за слт / Не е потребна пролет за пролет / лесно склопување, рустикален стил, близнаци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата