.

.

Зета Вердант 205 65r H гума

Зета Вердант 205 65r H гума

Оценки на купувачот:

DEN 5013.92
Од стоката
Во магацинот

Premium Tire Line Zeta Verdant P205/65 R16 94 H Fits : 2004 Honda Accord LX 2000-01 Toyota Camry CE 1999-2004 Toyota Avalon XL 1992-96 Toyota Camry Xle 1995-97 Sonata Base 2005 Hyundai Sonata GL 1986-89 Mercedes-Benz 560 SL Base 1999-2003 Toyota Solara Sle Sleight 1991-93 Ford Mustang LX 2003-04 SAAB 45172 99 Volvo V70 X/C AWD 2000 Volvo V70 X/C AWD SE 1996-99 Infiniti I30 T 2000 Saturn SW2 Base 2001-02 Saturn LW300 Base 2000-01 Mitsubishi Diamante ES 2004-05 Suzuki Verona LX 1991 Dodge Steelt R/T и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата