.

.

Бејбисбуле Машки Јакни Клиренс Машка Јакна Со Цврста Боја Со Качулка Ветробранска Јакна Со Качулка Со Средна должина Секојдневна

Бејбисбуле Машки Јакни Клиренс Машка Јакна Со Цврста Боја Со Качулка Ветробранска Јакна Со Качулка Со Средна должина Секојдневна

Оценки на купувачот:

DEN 671.68
Од стоката
Во магацинот

Машка јакна со цврста боја со качулка Јакна Со качулка Со средна должина Лежерна Карактеристика : Материјал : полиестер.Кадифен ткаенина ве држи warm.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Еднобоен едноставен џемпер, разноврсен.Различни бои за избор.Ова Е Европски кодекс. Можете да го изберете соодветниот број на кодот според деталите. Сакате лабаво да избирате поголема големина. Различни монитори имаат мала разлика во бојата.Содржина на пакетот : 1 Кадифен Џемпер За Мажи.Големина НАПРАВЕНА ДА ТРАЕ - оваа јакна дише доволно за носење во текот на пролетта, но доволно топла за студените есенски зимски денови. Лесната и ветроупорна ткаенина обезбедува одлична заштита од ветер и сонце. Ќе ви биде удобно долго време. ФУНКЦИОНАЛЕН СТИЛ-Кожа/Fall/Дожд/Жан/Флан/Зима/Загреани јакни и палта. Носете го на работа или надвор на ручек, овој основен главен плакар може да се носи во многу прилики. СЛЕДЕТЕ ЈА МОДАТА-Класична јакна, палто, стил на палто. Кога ќе го облечете овој мек зимски coот, тоа ќе ви даде остар и модерен изглед. НОСЕТЕ ГО НАСЕКАДЕ-Класичната јакна е погодна за деловни слободни денови, работа, состаноци со вашата убава сопруга или девојка, викенд активности на отворено, задачи, училиште итн. Ова е задолжително палто за мажи и никогаш нема да биде надвор од мода. НЕГА за ПЕРЕЊЕ - машина за перење за лесна нега и свежо чувство.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата