.

.

Клара Кларк Премиер Микрофибер колекција со 3-линиски кревети сет, големина на сплит крал, беж

Клара Кларк Премиер Микрофибер колекција со 3-линиски кревети сет, големина на сплит крал, беж

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Делукс микрофибер -чаршафите на Клара Кларк, Делукс микрофибер, се изработени од луксузно свиленкаста четкана микрофибер ткаенина. Меки и дише, тие го фаќаат потењето за да ве остават да спиете во удобност. И за допир на елеганција, перниците се детално опишани со класичен вез од три редови. Достапно во широк спектар на бои, комплетите на листовите вклучуваат целосно еластизиран вграден лист што одговара на длабок душек од 14 "до 18" инчи. Сјајно, свиленкаста мека и дише за да им обезбедиме на нашите клиенти најсјајно од дремка. Посебна лесна грижа. Избледи, дамка, смалување и отпорна на брчки. Машината што се пее во студ, се суши брзо на сувата ниска температура. Хипоалергичен, антибактериски, еколошки и отпорен на грини од прашина. Купувајте самоуверено со нашите 100% без кавга пари назад или гаранција за замена! Достапно во Твин, Твин XL, Фул, кралица, крал, Сплит Кинг и Калифорнија Кинг. Премиер 1800 Микрофибер колекција со 3-линиски кревети сет. Мека, свиленкаста четкана микрофибер со класичен вез од три-линиски перници. Длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци дебели до 18 инчи. Лесна грижа. Брзо суво. Дишење и хипоалергични чаршафи. Машинска миење, отпорна на брчки и влага. Нашиот мек сет за кревети за микрофибер нема да се намали или истегне, и е лесно да се грижи со миење на ладна вода и брзо време на сушење на тивок оган . длабок џеб поставен лист за длабок душек од 14 "до 18" инчи. Со купувањето на нашите производи за постелнина на Клара Кларк, станувате дел од нашето семејство и автоматски сте запишани во нашата 100% програма за гаранција за задоволство. Нашата цел #1 е да ви најдеме зделки со највисок квалитет, со одлични намалени ниски цени и да ви обезбедиме крајна најдобра услуга за клиенти во светот. Купете среќна и самоуверена со нашата 100% гаранција за враќање на парите, вие ја заслужувате!. Достапно во големини подолу : Сет на кревети со големина на кралот : рамен лист 108 "x102", поставен лист 84 "x72", 2 перници 20 "x40". Сет за кревети со големина на кралот : рамен лист 105 "x102", поставен лист 80 "x78", 2 перници 20 "x40". Поделбата на креветот со големина на кралот : рамен лист 108 "x102", 2 вграден лист 80 "x39", 2 перници 20 "x40". Сет за кревети со големина на кралицата : 1 рамен лист 90 "x 102", 1 поставен лист 60 "x 80", 2 перници 20 "x 30" . комплет за кревети со целосна големина : рамен лист 96 "x81", вграден лист 54 "x75" , 2 перници 20 "x30". Сет за кревети со големина на близнаци : 1 рамен лист 96 "x 66", 1 вграден лист 75 "x 39", 1 перница 20 "x 30". Сет за кревети со големина на близнаци XL : 1 рамен лист 102 "x 66", 1 вграден лист 80 "x 39", 1 перница 20 "x 30".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата